….Kontakt..CONTACT….

….Skicka gärna ett email till oss nedan:

..

Please send us an email below:

….

....Namn..Name.... *
....Namn..Name....

….Kontor..OFFICE….

Gjuterigatan 10

SE-341 31 Ljungby

….Tel..Phone….: +46 372 694 30

Fax: +46 372 136 71

 
 

….Ledning..MANAGEMENT….

….Ägare..Owner….

Claes Persson

claes@silverstone.se

….VD/Delägare..MD / Partner….

Micke Anderzon

micke@atvsweden.se

 

….Försäljning..SALE….

….Säljare Syd..Seller South Sweden….

Mattias Andersson

mattias@atvsweden.se

….Säljare Norr..Seller North Sweden….

Magnus Svedberg

magnus@atvsweden.se

….Säljare Mellan..Seller Middle Sweden….

Jim Lindqvist

jim@atvsweden.se

….Säljare Norge..Seller Norway….

Max Remi Skøyum

max@atvnorway.com

….Säljare Finland..Seller Finland….

Janne Pesonen

janne.pesonen@atvfinland.fi

 

….Produkt..PRODUCT….

….Inköp Reservdelar..Purchase Spare parts….

Ida Mattison

ida@atvsweden.se

….Teknisk Support..Technical Support….

Mikael Simón

mikael.simon@atvsweden.se

….Teknisk Support..Technical Support….

Jens Holgersson

jens@atvsweden.se

….Teknisk Support..Technical Support….

Bent Jacobsen

bent@atvsweden.se

….Reklamation/Garanti..Complaints/warranty….

Tommy Midhamn

tommy@atvsweden.se

….Teknisk Support Finland..Technical Support Finland….

Veli-Pekka Lindholm

vellu@atvfinland.fi


….EKONOMI..ECONOMY….

….Ekonomi..Economy….

Agneta Nordin

agneta@atvsweden.se

 
 

Administration

….Admin/Backoffice..Admin/Backoffice….

Linda Karlsson

linda@atvsweden.se

….Admin/Backoffice..Admin/Backoffice….

Susanna Löfgren

susanna@atvsweden.se

….Projektledare/Innesäljare..Project/Inside Sales….

Mikael Furunäs

mikael.furunas@atvsweden.se


….Marknad/Webb..MARKETING/WEB….

….Marknadsföring/Webb..Marketing/Web….

Niclas Aronsson

niclas@atvsweden.se

….Marknadsföring/Webb..Marketing/Web….

Malin Lundgren

malin@atvsweden.se

 

….LAGER..INVENTORY….

….Maskinlager..Machine inventory….

Hannes Keynemo

hannes@atvsweden.se

….Maskinlager..Machine inventory….

Nicklas Lööv

nicklas.loov@atvsweden.se

….Maskinlager..Machine inventory….

Jimmy Svenske

jimmy@atvsweden.se

….Lager Reservdelar..Inventory Spare parts….

Robin Jonsson

robin@atvsweden.se